WEBDESIGN - ÚČETNICTVÍ - VÝUKA

334 - Ošetřování člena rodiny (OČR)

26.06.2012 20:21

Dotaz 334:

Čekám dvojčátka a doma mám 4letou dceru.4.7. nastupuji do nemocnice,kde bude zrovna proveden CS a pokud bude vše v pořádku,tak by jsme měli jít 9.7. domů.Chtěla bych,aby byl přítel s námi alespoň týden doma.Může zůstat doma na paragraf a pokud jo,tak jak to udělat.Moc děkuji.Možná někomu přijde otázka hloupá,ale ještě jsme to nikdy nepotřebovali,tak nevím co a jak.

Upozornění: Tento odkaz je v plné míře (tedy celé znění odpovědi) aktivní do 27.6.2012 do 22:00. Poté je opět přesunut do sekce Placené poradenství. Důvod a kontakty na příslušné osoby najdete ve vláknu FAQ PRO AUKRO ZABLOKOVÁNO.  Dotazy pak směřujte na uživatelku Aukra 225-skart či admina pana Krejčíře. Rádi a ZDARMA poradí.

Vzkaz aukroskartbonzáky: "Stále budu na Aukru vystupovat pod svojí identitou! Máte-li důvod k blokaci účtů kde figuruji, byť v Poradně, stále bude platit pravidlo blokace poradny pro Aukráky! Možná se konečně někdo ozve a té skartokačkovské šaškárně zatne tipec! I když....... proč na sebe upozorňovat lustrbábu 225-skart (informátorka Aukra), která kdoví co vyšťourá nebo admina, který předává (nyní v šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů)  osobní údaje a informace o uživatelích Aukra spřáteleným kamarádům či bonzákům Aukra!"

Odpověď 334:

Ošetřování člena rodiny, pojem u laické veřejnosti známý spíše pod názvem OČR nebo paragraf, řeší §39 Zákona č.

 

 

     ! ! !   *   U P O Z O R N Ě N Í    *   ! ! !       

Vzhledem k aktuální situaci na diskusním fóru portálu Aukro

není tato stránka od 22.6.2012 veřejně přístupná.

Od uvedeného data je stránka přesunuta do sekce

placeného poradenství

 Z D E - OBJEDNÁVKA SLUŽEB

 

Služba konzultací je zpoplatněna jednotným tarifem

250 Kč (bez DPH)

za každý jednotlivý případ.

Jste-li naším klientem nebo máte předplacené služby FAQ na rok 2012, najdete postup a přístup na FAQ zde PLACENÉ SLUŽBY FAQ - UŽIVATELSKÝ KÓD

 

Vyhledávání

Ing. Jan Novák © 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode