WEBDESIGN - ÚČETNICTVÍ - VÝUKA

304 - Odstoupení od kupní smlouvy pro pozdní dodání zboží

21.06.2012 19:36

Dotaz 304:

V neděli 17.6.2012 jsem v e-shopu (poznámka - Aukro) zakoupila předmět, u kterého bylo uvedeno dodání 2-3 dny. Předmět potřebuji obdržet brzo a proto jsem do nákupu šla. Platila jsem payU, aby bylo vše co nejrychlejší. V úterý jsem psala prodejci, kdy můžu zboží čekat a prodejce se omlouval, že zboží vyprodal kolega a nové dostanou až příští týden v pondělí nebo úterý. Jedná se o věc, kterou musím do příští středy převzít na poště, protože ji potřebuji s sebou na dovolenou, na kterou odjíždím. Pokud se to nestihne, je mi to k ničemu. Můžu se nějak bránit? Odstoupit od kupní smlouvy?

Odpověď 304:

Podle obecného pravidla nezakládá pozdní dodání zboží

Přesto, že nick GT-CJN na Aukru nepřežil datum a čas 22.6.2012 00:15, nechávám tento dotaz otevřený ještě 24 hodin (sobota 23.6.2012 00:15). Pak se laskavě obracejte s dotazy na uživatelku Aukra 225-skart nebo přímo na Aukro, pan Krejčíř, administrátor Aukra, alias kacko1! Jistě rádi poradí!

Vzkaz aukroskartbonzáky: "Stále budu na Aukru vystupovat pod svojí identitou! Máte-li důvod k blokaci účtů kde figuruji, byť v Poradně, stále bude platit pravidlo blokace poradny pro Aukráky! Možná se konečně někdo ozve a té skartokačkovské šaškárně zatne tipec! I když....... proč na sebe upozorňovat lustrbábu 225-skart (informátorka Aukra), která kdoví co vyšťourá nebo admina, který předává (nyní v šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů)  osobní údaje a informace o uživatelích Aukra spřáteleným kamarádům či bonzákům Aukra!"

 

 

     ! ! !   *   U P O Z O R N Ě N Í    *   ! ! !       

Vzhledem k aktuální situaci na diskusním fóru portálu Aukro

není tato stránka od 22.6.2012 veřejně přístupná.

Od uvedeného data je stránka přesunuta do sekce

placeného poradenství

 Z D E - OBJEDNÁVKA SLUŽEB

 

Služba konzultací je zpoplatněna jednotným tarifem

250 Kč (bez DPH)

za každý jednotlivý případ.

Jste-li naším klientem nebo máte předplacené služby FAQ na rok 2012, najdete postup a přístup na FAQ zde PLACENÉ SLUŽBY FAQ - UŽIVATELSKÝ KÓD

 

Vyhledávání

Ing. Jan Novák © 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode