WEBDESIGN - ÚČETNICTVÍ - VÝUKA

Vážený uživateli.

Volný a veřejný přístup do sekce FAQ, kde jste mohli zdarma najít otázky a odpovědi z různých sekcí práva alegislativy (účetnictví, daně, rodinné právo atd.) byl z důvodů blokace na Aukru zablokován! Volne přístupné Dotazy a Odpovědi najdete v sekci "Aukro.povoleno". Ostatní FAQ jsou Nepřístupné. Pokud máte předplaceny služby FAQ na rok 2013 nebo jste naším klientem, jsou Vám stále přístupné stránky s FAQ v plném rozsahu.

Do přístupové stránky FAQ (odkaz Vám byl doručen v aktivačním mailu Účetnictví JaNo) zadejte Váš Primární identifikační kód (sedmiznakový ASCII kód). Následně Vám bude zaslána automaticky druhá část přístupového kódu s platností 7 dní spolu s https:// odkazem na Vaši mailovou adresu uvedenou v oddíle III. Smlouvy o poskytování služeb. Vypršením lhůty 7 dnů je nutno znovu vygenerovat druhou část klíče pro přístup na základě Vašeho uživatelského kódu. V případě dotazů k přístupu do privátní sekce FAQ nás kontaktujte přes formulář KONTAKT.

 

Primární kód: Sekundární kód:

OSTATNÍ ČLÁNKY PORADNY

27.05.2013 20:18

Aukroblokace

Veškeré dotazy a odpovědi (FAQ)  týkající se Poradny Aukro jsou   od 18.6.2012 14:56      pro zablokování Aukroúčtu GTC-JN veřejně nepřístupné a jsou zpoplatněny jako služba ! Bližší informace poskytnou uživatelka 225-skart (odkaz na uživatele ZDE,...

Vyhledávání

Ing. Jan Novák © 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode