WEBDESIGN - ÚČETNICTVÍ - VÝUKA

71 - Daňová kontrola, doměření daně, penále

05.08.2011 10:36

 

Aktualizováno k 1.4.2012

Dotaz 71:

Jak dlouho musím uschovávat doklady pro FU? Je nějaká lhůta, do kdy mne mohou z FU ještě kontrolovat? Jak dlouho tedy musím mít archivované příjmové a výdajové  doklady k daňové evidenci k případné kontrole.

Odpověď 71:

Lhůty pro doměření daně

Lhůty pro vyměření daně správcem se řídí §47 Zákona č. 337/1992 Sb., o správě daní a poplatků:

§47

1) Pokud tento nebo zvláštní zákon..................

Jste-li naším klientem nebo máte předplacené služby FAQ na rok 2012, najdete postup a přístup na FAQ zde PLACENÉ SLUŽBY FAQ - UŽIVATELSKÝ KÓD

 

 

     ! ! !   *   U P O Z O R N Ě N Í    *   ! ! !       

Vzhledem k aktuální situaci na diskusním fóru portálu Aukro

není tato stránka od 18.6.2012 veřejně přístupná.

Od uvedeného data je stránka přesunuta do sekce

placeného poradenství

 Z D E - OBJEDNÁVKA SLUŽEB

 

Služba konzultací je zpoplatněna jednotným tarifem

250 Kč (bez DPH)

za každý jednotlivý případ.

Vyhledávání

Ing. Jan Novák © 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode